Fayans – Kalebodur Döşeme

Farklı ölçülere sahip kalebodurların sahip olduğu renk ve desenler arzu edilen her alana uygun olacak çeşitliliğe sahiptir. Bittiğinde tam anlamı ile sanat eseri gibi olan kalebodurların istenilen görsellerde olması ve uzun yıllar kullanılması adına işinde uzman ellerden çıkması önemlidir. Her ihtiyaca uygun hizmetlerin sunulduğu zemin kalebodur döşeme malzeme fiyatları, işçilik fiyatları ve diğer her konuda bütçelere ve zevke uygun hizmetler sunmaktadır.  Farklı kalitelere sahip olan kalebodurların zemin kalebodur döşeme de fiyatları farklı olduğu gibi yapılacak alanın metrekaresine göre işçilik fiyatları da değişiklik göstermektedir. Eskimiş, yıpranmış ya da yeni mekânlar da yapılacak olan kalebodurları zemin kalebodur döşeme işçileri tarafından mekânlar gözden geçirilmekte ve gerekli ölçülerde kalebodurların fiyatları, işçilik fiyatları hesaplanarak fiyat teklifleri verilmektedir.

Kaliteli Malzemeler İle Kaliteli İşler

Zahmetli olmasının yanı sıra toz ve pislik açısından biraz zorlayıcı olan kalebodur döşemede duvar ve tavan seramiklerinin alana uygun şekilde kesilmesi şekillerine uygun şekillerde yapıştırılması önemlidir. Kullanılan mekânlarda yapılan uygulamalarda zemin kalebodur döşeme çalışanları mekân sahiplerinin rahatsız olmaması ve işlerin hızlı ilerlemesi adına gereken tüm aletleri yanlarında bulundurmaktadır. Gereken malzemelerin ellerinin altında olması sayesinde zemin kalebodur döşeme belirlenen zamanlar içerisinde işleri bitirmektedir. Seramik kesme, su terazisi, harç karıştırma malası, harç serme malası, ders artısı gibi gereken malzemeler ile çalışan zemin kalebodur döşeme ortaya beklenilenin üzerinde kalitelere sahip işler çıkarmaktadırlar.

Beklentilerin Üzerinde Döşeme Hizmetleri

Sıva üzerine döşeme yapıldığı gibi çoğu kez seramik üzerine de döşeme yapılmaktadır. Her iki işlem arasında fark olduğu için kullanılacak yapıştırmalar da farklılık göstermektedir. Uygulamaya uygun malzeme seçen zemin kalebodur döşeme özellikle seramik üzerine yapılacak döşemelerde önceden gereken hazırlığı yapmaktadır. Çatlamış, yerinden oynayan, kırılmış seramikleri de yerinden çıkarmayı tercih eden zemin kalebodur döşeme bu sayede sıva üzerine yapılmış döşemeler gibi düzgün işler ortaya çıkarmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen, ekonomik fiyatlar sunan, mekân sahiplerinin memnun olmasını arzu eden zemin kalebodur döşeme şimdilerde hızla çalışmalarına devam etmektedir. Döşeme yaptırmaya karar verenler zaman kaybetmeden zemin kalebodur döşeme ile irtibata geçerek istedikleri döşemelere sahip olmaktadırlar.